1 / 4
VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp
18.700 €
25.09.2022 11:18

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

33.000 km pominato,
Napraven servis pred 1500 km
Kolata e vo perfektna sostojba
Prva registracija 03.03.2020
Kupeno vo Mk
Moze da se vidi i da se proba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Veton
Потврден огласувач
070897879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам