Скрипти за општа медицина УГД 1,2,3,4 семестар
1 €
07.09.2022 16:38

Штип / Штип

Продавам користени скрипти за предметите од општа медицина за УГД.
Скриптите се купени и користени само од мене.
Ги имам следниве:
1 семестар 1500 ден
Анатомија 1 ( општа,остеологија, рака,нога)
Биологија од Рос
Биофизика практикум
Хемија практикум
Вовед во медицина (2 скрипти)
2 семестар 1300 ден.
Анатомија 2 (граден кош, абдомен, карлица)
Психологија
Хумана генетика практикум
Вовед во клиничка пракса (2 скрипти)
Информатика
Хистологија и ембриологија 1 ( 3 скрипти)
3 семестар 1200
Анатомија 3 (глава врат ЦНС)
Биохемија 1
Хистологија 2
Биостатистика
Организација на здравствена заштита изборен
4 семестар 500ден1
Етика
Прва помош
ОНИР
Основи на јавно здравје изборен

Скриптите се продаваат само во пакети не поединечно (пр. За прв семестар пакет)

Цената зависи од пакетот

Категорија: Книги и литература / Литература за факултет

Се продава од:

Павел
Потврден огласувач
078730053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам