1 / 7
Gilera Nexus 250cc
2.400 €
23.03.2023 18:21

Велес / Велес

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Nexus 250cc

Километри:

35000

Продавам Gilera Nexus 250cc.
Моторот е редовно одржуван и сервисиран. Регистриран до јуни 2023год.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
078445487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам