1 / 9
Se prodava GOLF 3
1.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.09.2022 19:01

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava golf 3 tdi 90 ks motor perfekten, menjac klima ladi odlicno istecena a registracija Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
078209452
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам