1 / 11
SE PRODAVA SEAT ALTEA FULL PERFEKTNA
По Договор
24.11.2022 09:18

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA SEAT ALTEA 2.0 103 KW PROIZVEDENA 2006 GOD SO FULL OPREMA

KLIMA FUNKCIONALNA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
SERVO VOLAN
CENTRALNA BRAVA
ALUMINIUMSKI BANDAZI SEAT
ORIGINAL RADIO SEAT
MULTIFUNKCIONALEN VOLAN
TEMPOMAT
REKARO SEDISTA
RETROVIZORI NA PREKLOP
ABS
ESP
10X AIR BAG
I DR.OPREMA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

POSEDUVA 4 NOVI GUMI PROIZVEDENI 2021 GOD

PERFEKTNO VOZILO

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI MA KREDIT PREKU STOPANSKA BANKA (samo za onie koi primaat plata preku stopanska banka).

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Потврден огласувач
078474620 075899910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам