1 / 9
Detska soba 'Bujoto Dizajn'
18.000 МКД
09.04.2023 11:17

Кисела Вода / Скопје

Detska soba kupena od Bujoto,koristena e nekolku godini.
Mnogu dobro e socuvana kako nova e,i e napravena mnogu kvalitetno.Ke se uverite na lice mesto koga ke ja vidite..
Cena 18000den
Tel;070519626 ILE

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

ILE
Потврден огласувач
070519626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам