1 / 3
Taksi prevoz niz Makedonija
По Договор
04.10.2022 21:49

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Vrshime prevoz na patnici vo Makedonina so najluksuzni vozila najpovolni ceni. Brz i bezbeden prevoz vo sekoe mesto od Makedonija.
Kontakt telefon 077393432 , 075531946 dostapni vo sekoe vreme mozi i VIBER

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
077393432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам