1 / 3
Ženska čanta
1.200 МКД
07.09.2022 20:03

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova ženska čanta
Sredna golemina, sivo belocrna kombinacija
Prakticna i organizirana

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава од:

Mona-Me
Ho Shi Min 191a
Потврден огласувач
078500329
Испрати Е-маил до огласувачот

Ženska čanta

1200 МКД

Nova italijanska čanta

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам