1 / 3
Ženska čanta bag
700 МКД
07.09.2022 20:06

Бутел / Скопје

Crna čanta bag, ubava, prostrana i orgabizirana.

P.s.
KLIKNETE NA LOGOTO MONA-ME VO DESNIOT AGOL ZA DA GI POGLEDNETE SITE MOI OGLASI

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава од:

Mona-Me
Ho Shi Min 191a
Потврден огласувач
078500329
Испрати Е-маил до огласувачот

MONA kožna čanta original

4500 МКД

RANEC+ČADOR+KAPA

750 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам