1 / 4
Michelin gumi
80 €
Цената е фиксна
27.01.2023 23:02

Битола / Битола

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepeni oshteteni cena 80 evra dvete.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078880056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам