1 / 3
Продавам Велосипед
3.000 МКД
07.09.2022 21:15

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Продавам Велосипед
18 брзини
3000 ден

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Мирослав Богоевски
Потврден огласувач
078876089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам