1 / 12
DUPLEKS VO KARPOS 1
1 €
26.03.2023 22:15

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

104 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stanot e opremen so moderen mebel i ima 2 spalni sobi, rabotna soba, kujna so dnevna, 2 kupatila i deneven prostor. Stanot e vednas vseliv

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

STAN VO SKOPJE SEVER

72000 €

MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам