1 / 7
Prodavam Mercedes ML320 cdi
13.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2022 13:29

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

164 kw / 223 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Mercedes ML320 cdi 4 matik
-servis napraven
-registriran do 03.09.2023 god
-Full oprema
-kozjen crn enterier
-garazjiran i domakinski odrzjuvan
-MK tabli
Izminati 250300 km
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angelco
Потврден огласувач
075309240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам