1 / 9
Audi A4 2.0 TDI 170KS
10.000 €
Цената не е фиксна
04.12.2022 22:08

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5


Uvoz od Monte Carlo
2.0 tdi 125kw 170 ks
Facelift
Bixenon
Panorama krov
Serviz golem i mal i smeneta cela prednica i plocki,set lamela potisna i zamaec

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
070211537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам