1 / 1
CASOVI PO MAKEDONSKI JAZIK
300 МКД
16.09.2022 20:03

Карпош / Скопје

Jas sum nastavnik so 40-godisno iskustvo. Drzam casovi po makedonski jazik za ucenici so turski i albanski nastaven jazik. Casovite moze da se drzat grupno ili poedinecno. Casovite gi drzam vo domovite na ucenicite. 300 denari dva ucilisni casa.

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Приватни основни училишта

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
071238599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам