1 / 12
Ducati xDiavel S
20.000 €
10.10.2022 14:33

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Ducati

Вид:

Туринг

Година:

2017

Модел:

x Diavlel S

Километри:

5000

Ekstra motor, x Diavel S, somax nivo na oprema.
2018g
Sissy bar, vizir....
Se od Dynamix.
9500 Km
Samo na 070343941
Registracija do Juli 2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070262717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам