1 / 2
Masicka za dneven prestoj
2.500 МКД
29.10.2022 17:20

Аеродром / Скопје

Masa za dneven prestoj so prostor za skladiranje 4 taburetki pod nea. Dimenzii sirina 87cm, visina 43 cm, odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
071243632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам