1 / 5
BTwin Nov gllanc od svajcarija
70 €
06.10.2022 14:23

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

14 "

Големина на рам:

10 "

BTwin original nov gllanc od svajcarija.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

MUJO
Потврден огласувач
078322277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам