1 / 8
Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705 so SIM Karticka
6.000 МКД
05.11.2022 11:27

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

8" инчи

Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705

so SIM Karticka LTE 4G povici i internet kade i da ste

Bez niedna grebanica

Orginalna flip cover futrola kako na slikite isto taka bez ostetuvanja

Mnogu malku koristen

SUPER AMOLED ekran kako najskapite modeli na samsung telefoni

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
079 251 411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам