1 / 5
СЕ ПРОДАВА МЕД!!!!
500 МКД
Цената е фиксна
Денес 11:27

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

🍯се продава чист еколошки ливадски мед🍯
🍯ВО ПИТА И ВО ТЕГЛА🍯
За повеќе информации на телефон 078351722
072270904

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

David Aljakoski
Prilep
Потврден огласувач
72270904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам