1 / 2
Tico.tiko ratkapni bagaznici ima motori sve
1 €
08.09.2022 14:26

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2022

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Zalicetego vasto vozilo so rat kapni kako novisaa Orginal rad kapni ima sve delovi Delovi sve za tikovci rat kapni motori palenja sedista svee imaaa

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам