1 / 4
VW Turan 1.9 TDI
4.500 €
Со вклучен ДДВ
08.09.2022 15:27

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW Turan mnogu e zacuvan.

Moze i zamena za po mal automobil

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xhelal Fejzi
Потврден огласувач
0038970880883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам