1 / 5
Pojacalo receiver Pioneer vsx-418-S
5.500 МКД
6.000 МКД
05.03.2023 14:08

Гази Баба / Скопје

Prodavam resiver pioneer vsx-418s Power output: 100 watts per channel into 8Ω (stereo)

Surround output: 95W (front), 95W (center), 95W (rear)

Frequency response: 5Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.06%

Input sensitivity: 335mV (line)

Signal to noise ratio: 88dB (line)

Output: 335mV (line)

Digital inputs: coaxial, optical

Video Connections: composite

Dimensions: 420 x 158 x 352.5mm

Weight: 7.9kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Enis
Потврден огласувач
070753705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам