1 / 4
Opel Astra CDTI 1.7
3.000 €
3.100 €
22.11.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEl ASTRA 1.7 CDTI ISUZU motor vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

milan
Потврден огласувач
070550922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам