1 / 7
OPEL VECTRA C 2007 1.8 BENZIN PLIN NEUVEZUVANA
4.100 €
01.12.2022 18:21

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam OPEL Vectra C 1.8 benzin plin 2007 registrirana do 29.11.2023 od AutoMakedonija full oprema klima dvozonska, koza, elektrika full, fabricko CD so Bluetooth i komandi na volan, 17"aluminski bandazi, 3kluca dalecinski, tempomat. Kolata e redovno servisirana I ne e farbana niti udirana. Prekrasno semejno vozilo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
075225759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам