1 / 12
MERCEDES ML 270CDI 120kw 4x4 2001god. "AVTOCENTAR"
4.700 €
21.11.2022 10:46

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 270

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

MERCEDES ML 270CDI 120kw AVTOMATIK
4x4H 4X4L
Proizveden 2001god.

Vo ekstra sostojba .

Cena : 4700e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTOCENTAR
Потврден огласувач
071796007 / 070329480
Испрати Е-маил до огласувачот

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 6-brzini 2012god. "AVTOCENTAR"

11300 €

FIAT 500 1.3 JTD 55kw dizel 2008god. "AVTOCENTAR"

5800 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам