1 / 3
Bison Frise
150 €
200 €
17.01.2023 23:25

Кисела Вода / Скопје

Domasno leglo na bishon Frise kucinja za domasni ljubimci vakcinirani procisteni, extra odrzano krzno spremni za prevzemanje 077 836 836
VNIMAVAJTE OD PREKUPCI BARAJTE DA POGLEDNETE RODITELI NA KUCINJATA I PREVZEMANJE NA KUCINJATA DIREKTNO OD NIVNITE DOMOVI.
Ceni do 150 do 350

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

kucinja
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам