Prodavam mebel
1 €
08.09.2022 18:34

Гази Баба / Скопје

Prodavam kauc klik klak, fotelja klik klak, taburetka, i klub masa za vo dnevna soba. Site se tapacirani i se vo dobra sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078284664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам