1 / 11
BMW X3 3.0D XDRIVE M-PAKET
20.500 €
31.01.2023 16:32

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW X3 3.0D XDRIVE M SHADOWLINE 206.xxx km so servisna kniska
Full-Oprema

Oprema: Full M-paket
M Sport suspenzija
Sport sedista
Memorija na sedista
Greaci na sedista
Tempomat
Navigation system Profesional
Bluetooth-Usb
Kamera za parking
Senzori za parking
Senzor za dozd
Bi-Xenon
Keyless
Halogenki
High-Beam assistant
...etc

Br:071-353-217

Uvezeno od 🇨🇭🇨🇭

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

I
Потврден огласувач
070-389-028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам