Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister
1 €
15.02.2023 17:43

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto samo prirodata dopira, pogoden za sekakva namena,izgradba na starski dom, hotel.......i druga namena

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stan
Потврден огласувач
075718072 076550102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам