1 / 12
SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA
1 €
24.11.2022 15:14

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Sever Jug 1/6

Stanot e moderno ureden
Stanot se naoga na samo 5 minuti od centarot na gradot,
vo blizina ima park,super marketi,uciliste i dr
Spalna soba
Detska soba
Kompletno uredena kujna
Wc
Gostinsko wc
Dnevna soba so trpezarija
Klima ured

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ilco
Ruzveltova 36
Потврден огласувач
070237005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам