1 / 9
BRANIK - KALNIK - za Velosiped - 29" inch-Germanski original
1.290 МКД
04.01.2023 13:44

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу квалитетен. Калникот (браникот) е половен, но воопшто не е оштетен. Изваден е од многу скап велосипед. Многу е цврст и квалитетен.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам