1 / 5
Jeep
6.500 €
22.11.2022 17:47

Струга / Струга

Марка:

Jeep

Модел:

Commander

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Останато

Jeep commander so stranski tablici

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pere
Потврден огласувач
071266800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам