1 / 9
LOVEN KARABIN 30-06
1.200 €
Цената е фиксна
Денес 18:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam loven karabin so dva oroza "C.Zastava"(MAUSER-WERKE Oberndorf Gmb H) 30-06.Cena 1200 funti.Se uste fabricki nauljen kursum nema ispukano od nego.So nego odi kozna futrola so vnatresna postava,40 kursumi,2remeni za karabinot i bela futrola za sneg,NA LICA SO DOZVOLA ZA NABAVKA.GO P R O D A V A M N E G O M E N U V A M.Ne odgovaram na VIBER,PORAKI I SKRIENI BROEVI.Informacii na tel. 078/333-877 od 17:00 do 20:00 casot.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Micho
Потврден огласувач
078/333-877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам