Се продава лозје
5 €
09.09.2022 08:04

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

15000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје спорти ДЕКСЛМАЈЕР до плацот на ОРКАН ИМПЕКС во површина од 15000м2 цена 5 евра/м2
тел. контакт 070/239-381 и 071/219-504

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar Atanasovski
Потврден огласувач
0038971219504
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава лозје

10000 €

Се продава лозје

10000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам