1 / 3
Monitor Philips 24inch
4.500 МКД
27.12.2022 16:50

Карпош / Скопје

Prodavam monitor Philips 24”

LCD MVA
23.6 inch / 59.9 cm
Aspect ratio 16:9
Optimum resolution 1920 x 1080 @ 60 Hz
VGA (Analog )
DVI-D (digital, HDCP)
HDMI (digital, HDCP)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077587258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам