1 / 4
Се продава куќа и дуќан на ул.„Иво Рибар Лола„
310.000 €
21.11.2022 13:25

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

369 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Иво Рибар Лола

1. Индивидуална стамбена зграда – куќа составена од подрум, приземје, кат и поткровје, со два посебни влеза.
Димензии на објектот 10.50м х 11.75м, (123м2 во основа) плус двор 27м2.
2. Дуќан - со два влеза во самостоен објект од тврда градба, со димензии 4.50м х 14м (63м2).
3. Двор - 60м2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам