1 / 1
Mercedes C250 TD AVTOMATIK
2.200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2022 20:50

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

250

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes C250 TD AVTOMATIK
Za detali kontaktirajme me na e-meil Zamena so pomala kola so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Gv35
Потврден огласувач
07000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам