1 / 1
CANON zoom 16-35 mm 2.8 L
330 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 13:33

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Canon

Canon zoom so AF von funkcija ....se na nego raboti , vidlivi tragi na koristenje no stakla cisti, slika zilet ostra i na 2.8...Samo za pari, bez zameni ... Verojatno e nekoe strafce odlabaveno . se slusa zvuk na motorceto i napor da raboti avto fokusot no mora strucno lice da go vidi . inaku manuelno fokusira, site programi i avtomatiki rabotat . Modelot e bez stabilizacija ...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
071750366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам