продавам фрижидер Горење
1.000 МКД
09.09.2022 10:48

Автокоманда / Скопје

незнам дали е исправен
стар фрижидер Горење

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070396915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам