1 / 4
Se prodava vikend kuka
11 €
09.09.2022 10:59

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

70 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Se prodava vikend kuka i ovostarnik okolu 300 m2 so voda struja asvalt do vikend kukata izgradena e 2015 god nova gradba
Vikend kuakta e na 3 ploci
Poveke inf na 071963369

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Kozi
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам