1 / 1
Se dava podnaem sprat
1 €
09.09.2022 11:02

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

120 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se dava pod naem sprat sreden sve za
Uselidba so 2 sobi kujna kupatilo solaren sistem poveke inf na 071963369

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Kozi
Потврден огласувач
071963369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам