1 / 7
VW Touareg 2004
3.000 €
16.11.2022 11:56

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo odlicna sostojba so ful oprema Pali vizi ima evro kuka klimata funkcionalna moze da se vidi I proba vo sekoe vreme moze I zamena za karavan na MK tabli

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
077992607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам