1 / 2
2-vo-1 mini USB Adapter
350 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 19:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

2-vo-1 mini USB Adapter

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
075243614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам