1 / 5
Prodavam skoro novo detsko krevetce со fiokar
8.500 МКД
24.09.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Prodavam skoro novo detsko krevetce so fiokar.
Kupeno e pred dve godini edvaj da e 10 pati koristeno.

So krevetceto gratis odi dushek i postelnina (od poslednata slika).

Krevetceto ima i mehanizam za lulanje.

lice za kontakt: Jasmina
+38977 587 867 samo na VIBER

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
071385878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам