1 / 4
Продавам аголна трпезариска гарнитура + три столчиња
10.000 МКД
Цената не е фиксна
29.11.2022 11:18

Велес / Велес

Се продава трпезариска аголна гарнитура со три столчиња. Идеална за помали кујни/трпезарии за оптимално искористување на просторот.
Димензии: 170x130x77 cm
Вкупно седишта - шест.
Материјал - дрво, сунѓер и текстил.
Просторот под седиштата може да се искористи за складирање.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Свето
Потврден огласувач
075826987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам