1 / 2
Lg plazma 60'
220 €
24.09.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Марка:

LG

Производ:

Плазма

Големина:

139 cm (55 inch)

Prodavam LG 60' plazma televizor vo super sostojba.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Marta
Потврден огласувач
0783543424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам