1 / 11
Bmw 120 D Coupe M Packet
8.800 €
Денес 10:07

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vo odlicna sostojba
Full oprema
So servisna kniska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Valon
Потврден огласувач
071598777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам