1 / 12
VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina
28.999 €
23.11.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Arteon

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 29.000€
VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: ARTEON ELEGANCE 2.0 TDI
PROIZVEDENO: 2017 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 158.000 KM
SILA NA MOTOR: 110 KW - 150 HP
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - TEMPOMAT
START STOP - AUTO HOLD
KOMANDI NA VOLAN - NAVIGACIJA
GREACI NA SEDISTA - 2 KLUCA
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
IGOR 📲 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам