1 / 9
Evtino novi original Rowenta kaloriferi so digitalni tajmeri
1.500 МКД
01.12.2022 09:33

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

1.- Евтино, нови оригинал Германски калорифери (лади-грее 2000W) RОWENTA донесени од Греманија со термостат, дигитални тајмери (во колку саат да се вклучи и исклучи, кој ден во неделата, колку пати и сл), економични,штеди струја.
Цена 1500ден.
2.- Квалитетен дигитален калорифер (лади-грее) со далечинско, Термостат,Тајмер и др. Донесен од Германија(правен за Германски пазар).
Многу економичен (штеди струја)
Цена 3500 ден
3.- Вертикален вентилатор со далечинско управување.
Цена 1500ден.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

НM
Потврден огласувач
075550690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам